
Стеллаж для книг Компанит КШ 2 83,6х360х205,6 см Бетон
4 907 ₴
- В наявності
- Код: 17320
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для книг КШ-2 АБС виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки зі звітами або і використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
АБС ― кромка має підвищену міцність, механічну і термічну витривалість.
Розміри:
Ширина ― 836 мм
Глибина ― 360 мм
Висота ― 2056 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17320 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 2056 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 836 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 907 ₴

