
Комоддля речей Нордік-1400 140х37,8х95,4 см білий
5 060 ₴
- В наявності
- Код: 17366
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Нордік-1400 - елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, таких як полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб.
Розміри:
Ширина ― 1400 мм
Глибина ― 378 мм
Висота ― 954 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17366 |
| Тип | Комод |
| Висота | 95,4 см |
| Глибина | 37,8 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 060 ₴








