-7%

Свердлильний верстат KRAISSMANN 552 SB 20 0507019
15 999 ₴
14 800 ₴
- В наявності
- Код: 0507019
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристика:
- Потужність: 550 Вт
- Напруга електромережі: 230 Вт
- Кількість обертів: 300-2550 об/хв
- Кількість швидкісних режимів: 12
- Хід пінолі: 60 мм
- Висота верстата: 800 мм
- Макс. відстань від осі шпинделя до колони: 130-400 мм
- Макс. відстань від кінця шпинделя до столу: 450 мм
- Макс. відстань від кінця шпинделя до основи: 500 мм
- Габарити робочого столу: 260*260 мм
- Габарити основи: 560*250 мм
- Діаметр колони: 58 мм
- Розмір патрона: 3-16/5-20 мм
- Вага верстата: 40 кг
Комплектація:
- свердлильний верстат
- самозатискний свердлильний патрон з конусним валом
- зубчастовенцевий свердлильний патрон з конусним валом
- клин для зняття конусного валу
- ключі для монтажу
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Додаткові параметри | |
| Хід пінолі | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0507019 |
| Висота верстата | 800 мм |
| Кількість обертів | 300-2550 об. хв |
| Кількість швидкостей шпинделя | 12 |
| Комплектація | свердлильний верстат самозатискний свердлильний патрон з конусним валом зубчастовенцевий свердлильний патрон з конусним валом клин для зняття конусного валу ключі для монтажу посібник з експлуатації картонне пакування |
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Розмір патрона | 3-16, 5-20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 800 ₴

