
Комод для речей Компанит Горіх екко 4А
3 411,45 ₴
- В наявності
- Код: hub_byWi80024
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод з роликовими ящиками це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів, який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_byWi80024 |
| Вага | 24,6 кг г |
| Висота | 85 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 39 см |
| Кількість висувних шухляд | 4 |
| Крайка ПВХ | 0,5 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Напрямні ящики | Роликові |
| Тип | Білеві комоди |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір | Горіх екоко |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 411,45 ₴

