
Комп'ютерний стіл СКМ-7 Компанит Дуб Сонома
4 992,75 ₴
- В наявності
- Код: hub_mIDw47952
< Деякі характеристики: b>
< /b>
- Відмінний недорогий практичний і функціональний комп'ютерний стіл впишеться в будь-який інтер'єр за рахунок широкої палітри різних кольорів, в яких він виготовляється. матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Стіл виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія)
- Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені.
- В упаковці Ви знайдете детальний опис складання столу, так що, за бажання, Ви легко зможете обійтися без послуг збирача.
- Здійснюємо доставку по всій Україні перевізником Нова пошта.
- Адресна доставка по м. Київ 150 грн до під'їзду, оплата при отриманні кур'єру .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Особливості | Висувні ящики |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_mIDw47952 |
| Висота | 766 |
| Глибина | 55 см |
| Доставка/Оплата | Адресна доставка по г. Київ 150 грн до під'їзду |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Стіл |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 4 992,75 ₴


