
Стіл комп'ютерний СКМ-6 Компанит Дуб Сонома
4 225,20 ₴
- В наявності
- Код: hub_NugN47952
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Особливості | Висувна полиця для клавіатури |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_NugN47952 |
| Висота | 1442 |
| Глибина | 59,8 см |
| Доставка/Оплата | Адресна доставка по г. Київ 150 грн до під'їзду |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Стіл |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 225,20 ₴


