
Шафа офісна Компанит КШ-10 Дуб сонома
3 205,65 ₴
- В наявності
- Код: kom-383
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При замовленні товару з доставкою "Новою поштою", будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
< /span>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | kom-383 |
| Тип | Консоли |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Додаткові характеристики | Висота: 1950 мм. Глибина: 266 мм. |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 205,65 ₴


