Ніж Victorinox Huntsman Year of the Rooster 2017 із зображенням символу 2017 року Півня. Колекційний варіант.
Особливість моделі:
- обмежений тираж 8 888 шт для всього світу
- унікальний номер для кожного ножа
Розмір: 91x27x21 мм
Вага: 99 г.
Набір функцій - 15 :
велике лезо
мале лезо
штопор
шило, кернер
багатофункціональний гачок
ніж для відкривання консервів
з малою викруткою
комбінований інструмент з відкривалкою для пляшок з:
плоскою викруткою
інструментом для зняття ізоляції
кільце для підвісу
пінцет
зубочистка
ножиці
пила по дереву
Ніж упакований у подарункову коробку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3714.E6 |
| Тип | Швейцарські |
| Довжина клинка | 6.8 см |
| Матеріал клинка | 420 або аналог |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 91 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник Товару | Швейцарія |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Slip-joint |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 482 ₴



