
Швейцарський ніж Victorinox Compact (1.3405.3)
3 332 ₴
- В наявності
- Код: 1.3405.3
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний багатофункціональний ніж від Victorinox. Незважаючи на компактний розмір, цей ніж має безліч функцій, яких немає у старших моделях. Тут є міні-викрутка, кулькова ручка та шпилька з нержавіючої сталі.
Розмір: 91x26,5x14 мм
Вага: 65 р.
Інструменти:- велике лезо
- відкривачка для консервних банок
- відкривачка для пляшок
- плоска викрутка
- паз для зняття ізоляції
- ножиці
- універсальний гачок
- пилка для нігтів
- кулькова ручка
- шпилька з нержавіючої сталі
- мінівикрутка
- штопор
- пінцет
- зубочистка
- кільце для ключів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3405.3 |
| Тип | Швейцарські |
| Довжина клинка | 6.8 см |
| Матеріал клинка | 420 або аналог |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 91 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник Товару | Швейцарія |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Slip-joint |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 332 ₴

