
Ліжко Компанит 90 х 200 Стиль Білий (New-100)
5 336,10 ₴
- В наявності
- Код: New-100
Односпальне ліжко-90 є обов'язковою частиною меблів в кімнаті дитини, підлітка або звичайної дорослої людини. Це ліжко дуже зручне. Вона подарує вам міцний та нормальний сон, що наповнює Вас енергією на завтрашній день. Ліжко матрацом комплектується окремо.
Матрас необхідний розміром 900х2000 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до збирання, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для збирання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливих труднощів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | New-100 |
| Вага | 54 кг г |
| Висота | 76 см |
| Довжина: | 213.5 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 94.4 см |
- Ціна: 5 336,10 ₴


