
Комод для речей МС-8 Стиль Компанит Білий (New-128)
4 022,55 ₴
- В наявності
- Код: New-129
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод з роликовими ящиками це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей. Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення за рахунок широкої палітри кольорів ДСП, в яких стіл виробляється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | New-129 |
| Вага | 38 кг г |
| Матеріал | ДСП ламінований |
| Розміри в розкладеному вигляді | 1237x450x108 мм |
| Розміри в складеному вигляді | 50х46х127 см |
| Тип | Білеві комоди |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 022,55 ₴


