
Стельовий світильник Eglo 39287 MARGHERA 1 (EG39287)
14 115 ₴
- В наявності
- Код: EG39287
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Eglo 39287 MARGHERA 1 дає можливість якісно світити та створювати настрій, підкреслювати дизайн та стиль приміщення, а згодом бути його головною деталлю, прикрашати та дарувати комфорт. Eglo виразно виділяється на тлі інших брендів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EG39287 |
| Висота | 135 мм |
| Максимальна потужність лампи | 34 Вт |
| Максимальна потужність світильника | 34 Вт |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Стиль | Світлодіодний (LED) |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані світлодіоди |
| Ширина (мм) | 595 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 115 ₴

