
Спальник Terra Incognita Asleep Wide 300 L зелений лівий (TI-02272)
2 755 ₴
- В наявності
- Код: TI-02272
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TI-02272 |
| Вага | 2.03 – 2.18 кг г |
| Тип спального мішка | Ковдра |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах | - 11°С |
| Мінімальна температура комфорту | - 3°C |
| Молния | Ліва |
| Наповнювач | Синтетика |
| Температура комфорту | + 21°C |
| Тип | Спальний мішок |
| Колір | Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 755 ₴

