
Ліжко Еверест Асторія з ящиками Венге комбі (879234)
11 330,55 ₴
- В наявності
- Код: 879234
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоспальне ліжко з основою під матрац виготовлене з красивого, сучасного ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ліжко Асторія доставляється в розібраному вигляді, в комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Ліжко Асторія укомплектована шухлядами для зберігання постільної білизни та інших речей. font-size: 14.0014px;">Розміри:
Довжина ― 2030 мм
Ширина ― 1650 мм
Висота ― 790 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 879234 |
| Висота | 79 см |
| Довжина: | 203 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Венге комбі |
| Ширина | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 330,55 ₴



