
Комод для речей Соната 1 Сонома + білий (Son-1)
3 222,45 ₴
- В наявності
- Код: Son-1
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-1 |
| Тип | Комод |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 38 см |
| Кількість ящиків | 3 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 222,45 ₴



