
Комод для речей Еверест Соната 2 венге темний (Son-1)
3 809,40 ₴
- В наявності
- Код: Son-4
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий комод на 5 ящиків Еверест Соната-2 виконаний з ламінованого ДСП. Комод містить п'ять висувних ящиків для комфортного розміщення одягу та особистих речей. Він місткий, але досить компактний і не створить почуття захаращеності в кімнаті. Такий комод виглядатиме гармонійно в будь-якому приміщенні.
Розміри:
Довжина ― 800 мм.
Глибина ― 380 мм
Висота ― 1010 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-4 |
| Тип | Комод |
| Висота | 101 см |
| Глибина | 38 см |
| Кількість ящиків | 5 |
| Колір | Темний венге |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 809,40 ₴


