
Комод для речей Эверест Соната 4 Сонома + білий (Son-1)
2 913,75 ₴
- В наявності
- Код: Son-7
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод з дверима та ящиком Еверест Соната-4 виконаний з ламінованого ДСП. Комод містить один широкий місткий висувний ящик для аксесуарів, косметики, особистих речей та дрібних побутових предметів; і дві дверцята з полицею за ними для зручного зберігання побутових предметів, постільних речей, домашнього текстилю та інших речей. Така конструкція стане важливою складовою інтер'єру кімнати та стильним доповненням до її дизайну.
Розміри:
Довжина ― 800 мм.
Глибина ― 380 мм
Висота ― 940 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-7 |
| Тип | Комод із дверцятами |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 38 см |
| Кількість ящиків | 1 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 913,75 ₴




