
Комод для рещей Еверест Соната 5 Сонома + білий (Son-1)
4 424,70 ₴
- В наявності
- Код: Son-9
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод з дверима і чотирма ящиками Еверест Соната-5 виконаний з ламінованого ДСП. Комод містить чотири висувні ящики і одне відділення з дверцятами. Така меблева конструкція стане зручною системою зберігання різних речей та предметів, не зайнявши багато місця в інтер'єрі.
Розміри:
Довжина ― 1050 мм.
Глибина ― 380 мм
Висота ― 940 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-9 |
| Тип | Комод із дверцятами |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 38 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Ширина | 105 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 424,70 ₴




