
Комод для речей Еверест Соната 6 сонома + білий (Son-1)
4 692,45 ₴
- В наявності
- Код: Son-11
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий комод на 3 ящики Еверест Соната-6 виготовлений із ламінованого ДСП. Комод містить три шухляди та три місткі відділення з полицями. Така модель дасть змогу зберігати велику кількість речей і предметів, вирізняється високою функціональністю й підійде для будь-якого типу приміщення.
Розміри:
Довжина — 1200 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 940 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-11 |
| Тип | Комод із дверцятами |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 38 см |
| Кількість ящиків | 3 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 692,45 ₴




