
Комод для речей Еверест Соната 8 Венге + білий (Son-1)
5 294,10 ₴
- В наявності
- Код: Son-16
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-16 |
| Тип | Комод із дверцятами |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 38 см |
| Кількість дверей фасаду | 2 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір | Венге |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 294,10 ₴





