
Ліжко Соната Еверест 140х200 Сонома з білим (psg_UK-6415014)
6 002,85 ₴
- В наявності
- Код: Son-47
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-47 |
| Довжина: | 210 см |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Тип | Напівторні ліжка |
| Ширина | 153 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 002,85 ₴




