
Ліжко Еверест Соната 80х190 см без ящиків Венге з білим (psg_UK-6415014)
3 542,70 ₴
- В наявності
- Код: Son-52
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-52 |
| Довжина: | 194 см |
| Доставка/оплата: | Доставка по г. Київ; Харків; Одесса 250 грн. |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 80 см х 190 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 542,70 ₴



