
Трюмо Меблі Сервіс Фантазія венге Темний + дуб самоа (2lqy4x)
2 579,85 ₴
- В наявності
- Код: 2lqy4x
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трюмо Фантазія - це елемент модульної системи Фантазія. Туалетка має відкриту поличку, дзеркало та тумбу. Чудове рішення для Вашого будинку у сучасному стилі. Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим не виглядає нудно, дуже стильне поєднання говорить про гарний смак свого господаря і заряджає бадьорістю з самого ранку. Чудово підійде для інтер'єру в японському стилі.
Матеріали та колір:
Матеріал корпусу - ДСП
Матеріал фасаду - ДСП
Колір корпусу - венге темний
Колір фасаду - дуб самоа
Габарити:
ширина - 90 см
глибина - 43, 6 см
висота - 147,1 см
вага - 35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2lqy4x |
| Висота | 149.5 см |
| Глибина | 44 см |
| Доставка | по р. Київ 200 грн до під'єму в розібраному вигляді, складка 15% від вартості виробу. |
| Кількість відкритих полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Конструкція | Прямі |
| Матеріал корпусу | Ламінована деревна плита |
| Матеріал фасаду | Ламінована деревна плита |
| Призначення | Для спальні |
| Тип | Тумба |
| Встановлення | Підлогові |
| Колір | Венге |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 579,85 ₴

