
Ліжко Меблі Сервіс Кім 160х200 Дуб карі білий Сан-рено (з ламелями)
8 136,45 ₴
- В наявності
- Код: pmyl4z
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко Кім - це елемент модульної системи Кім. Модель 2019 року. Це двоспальне ортопедичне ліжко виконане у світлому тоні деревних фактур.
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП
- Колір корпусу - Дуб карі білий < li>Колір фасаду - Сан-ремо
- Ширина - 168,8 см
- Довжина - 208,8 см li>
- Висота - 98,7 см
- Вага - ~70 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | pmyl4z |
| Вага | 80 кг г |
| Висота | 99 см |
| Висота наголов'я | 99 см |
| Довжина: | 209 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 169 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 136,45 ₴

