
Комплект: вішалка/пуф Tenero Річмонд Коричневий (1593)
7 812 ₴
- В наявності
- Код: 10000019
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відмінний варіант для меблювання інтер'єру в «замковому» стилі. На тлі фактурного каменю, витіюваті візерунки кованого металу виглядатимуть чудово! Передпокій компактний, але дуже місткий. Є все необхідне для зберігання речей: поличка для головних уборів, гачки для верхнього одягу, зручне м'яке сидіння і полиця для взуття. Ідеальний варіант для готелів та будинків відпочинку, а також для житлових малогабаритних приміщень. Розмір вішалка: В390/Ш800/Г200 мм., Розмір пуф: В500/Ш800/Г380 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10000019 |
| Вага | 15 кг г |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір Вішалка | В390/Ш800/Г200 мм |
| Розмір Пуфик | В500/Ш800/Г380 мм |
| Тип | Передпокій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 812 ₴

