
Комплект: вішалка/пуф Tenero Хілтон Білий (1594)
7 579 ₴
- В наявності
- Код: 10000020
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір вішалка: В210/Ш800/Г200 мм., Розмір пуфіка: В500/Ш800/Г380 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10000020 |
| Вага | 15 кг г |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір Вішалка | В210/Ш800/Г200 мм |
| Розмір Пуфик | В500/Ш800/Г380 мм |
| Тип | Передпокій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 579 ₴

