
Ліжко Карісса Tenero 1800х1900 Білий оксамит (10000057)
8 535 ₴
- В наявності
- Код: 10000057
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це шикарне ліжко відповідає смисловому образу назви. Граціозні плавні лінії орнаменту в арочному узголів'ї підкреслюють жіночність, м'якість та пристрасність її натури. Вензеля і рослинний орнамент так ніжно сплітаються один з одним, утворюючи органічну структуру мережива. Як здорово, таку візерунковість підкреслить атласний блиск дорогого текстилю. Переносячи нас за часів королів та придворних дам. На свій вишуканий смак, ви можете одягнути «Кариссу» в один із пропонованих кольорів. У темному - вона елегантна та святкова, у світлому - ніжна та прекрасна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10000057 |
| Висота наголов'я | 1070 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1800 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Білий Оксамит |
| Ширина | 1900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 535 ₴

