
Стелаж Tenero Брайтон 3-х полковий Чорний (100000235)
6 255 ₴
- В наявності
- Код: 100000235
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 1000 мм, ширина 550 мм, глибина 400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000235 |
| Висота | 1000 мм |
| Гарантія | 18 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 255 ₴

