
Стелаж Tenero Брайтон 5-ти поличковий Чорний (100000237)
7 920 ₴
- В наявності
- Код: 100000237
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 1800 мм, ширина 550 мм, глибина 400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000237 |
| Висота | 1800 мм |
| Гарантія | 18 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 920 ₴

