
Стелаж Tenero Тіроль 4-х поличковий Білий (100000242)
6 924 ₴
- В наявності
- Код: 100000242
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 1400 мм, ширина 550 мм, глибина 400 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000242 |
| Висота | 1400 мм |
| Гарантія | 18 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 924 ₴

