
Металеве ліжко Tenero Герар 1800х1900 Чорний оксамит (100000270)
10 588 ₴
- В наявності
- Код: 100000270
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батьківщиною Лофта є Америка. Він зародився тоді, коли промислові приміщення (заводи, фабрики, склади та інше) почали активно використовувати як будинки та квартири. Основна його характеристика – це грубість. Такі елементи в ліжку «Герар» як прямі лінії, «холодні» кольори металу, комбіновані з дерев'яним декором, підкреслюють в інтер'єрі, а не приховують. Вони створюють особливу атмосферу в кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000270 |
| Висота наголов'я | 1100 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1800 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Бархат/файрвуд |
| Ширина | 1900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 588 ₴

