
Ліжко Tenero Віола двоярусне 900х1900 Чорний (100000106)
12 134 ₴
- В наявності
- Код: 100000106
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже витончена, ніжна та комфортна. На другому ярусі є безпечна огорожа, що запобігає падінню під час сну. І сходи, що ведуть на другий ярус, не громіздка, із заоваленим низом і верхом, що виключає травматизм під час підйому. Ліжко ідеально підходить для класичного інтер'єру або для меблювання спальні для дівчаток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000106 |
| Висота наголов'я | 1925 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 900 х 1900 мм |
| Тип | Двоярусні ліжка |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 134 ₴

