
Ліжко Tenero Фавор Міні Чорний (100000134)
6 788 ₴
- В наявності
- Код: 100000134
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Достатньо строга і консервативна модель, але при всій своїй простоті, вона чудово впишеться в інтер'єр, чи то класичний напрям, чи сучасніший. Це ліжко для тих, хто не любить багато зайвого декору, але віддає перевагу елегантній стриманості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000134 |
| Висота наголов'я | 765 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Розмір спального місця | 800 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 788 ₴

