
Ліжко Tenero Аміс Міні Білий (100000137)
6 309 ₴
- В наявності
- Код: 100000137
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко Tenero Аміс Міні Білий (100000137)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000137 |
| Висота наголов'я | 765 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 900 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 309 ₴

