-2%

Човен пвх надувний двомісний під мотор Grif boat GM-270 (220644)
14 500 ₴
14 260 ₴
- В наявності
- Код: 220644
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Човник пвх надувний під мотор Grif boat GM-270 призначений для риболовлі, полювання, відпочинку на воді. Матеріал човна армований пвх щільністю 800 г.м.кв. Пересувні сидіння.
Довжина 270см, ширина 125см, діаметр балона 34см.Вантажопідйомність 250кг. Вага комплекту 24кг.
Потужність двигуна до 5 к.с.
У комплекті: човен, насос, весла, сумка, сидіння, слань, ремкомплект, паспорт.
< p>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 270 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220644 |
| Висота транця | 390 мм |
| Вантажність | 250 |
| Кількість балонів | 3 |
| Максимальна потужність двигуна | 5 л.с. |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Тип | Моторні зі стаціонарним транцем |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 260 ₴


