
Ліжко Tenero Астра 1400х1900 мм Чорний + Білий (100000153)
12 208 ₴
- В наявності
- Код: 100000153
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже незвичайне двоспальне ложе. Складні за формою, узголів'я та заднє зілля, прекрасно гармонують один з одним. Цікаву динаміку створюють декоративні завитки та суворі прямі лінії. Вертикалі прикрашені, наче бусами, негроміздкими металевими серцевинями. Завершують романтичний образ – невеликі наверша на стійких опорах. Все це надає унікальний східний спектр цієї моделі. Вона доповнить не тільки класичний і провінційний інтер'єр, а й екзотичний - «марокканський». Т.к. ажурне узголів'я нагадує марокканські арки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000153 |
| Висота наголов'я | 112.5 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 200 см |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 140 х 190 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Чорний + Білий |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 208 ₴

