
Ліжко Tenero Віола міні 900х2000 мм Білий (100000283)
5 161 ₴
- В наявності
- Код: 100000283
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вона безтурботна, свіжа та життєрадісна. Смішні завитки в головах свідчать про веселу вдачу і грайливу натуру. "Віола" чудово впишеться в інтер'єр дорослої спальні і в дитячій кімнаті буде доречна. Додасть затишку та невимушеності інтер'єрам готелів, будинків відпочинку та дитячих здравниць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000283 |
| Висота наголов'я | 75 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 210 см |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 90 х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 161 ₴

