
Комод МГ-2 Тумба-1 Компанит дуб сонома
4 710,30 ₴
- В наявності
- Код: ps5pbu
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду, складання 15% від вартості виробу.
Габаритні розміри :
Ширина: 700 мм
Висота: 930 мм
Глибина: 400 мм
Розмір упаковки: МГ-2 Тумба -1 815х400х193х130 мм
Комод з роликовими ящиками це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній ком наті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей. Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення за рахунок широкої палітри кольорів ДСП, в яких стіл виробляється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ps5pbu |
| Тип | Комод із дверцятами |
| Висота | 93 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість ящиків | 5 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 710,30 ₴


