
Комп'ютерний стіл Ferrum-decor Ханна 76x100x70 чорний ДСП Дуб Сонома 32мм
4 191 ₴
- В наявності
- Код: KIER037
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерний стіл Ferrum-decor Ханна 76x100x70 чорний ДСП Дуб Сонома 32мм рекомендується для широкого використання як офісу, так і в будинку. Основа столу виготовлена з високоякісної профільної труби та покрита порошковою фарбою. Порошкове покриття надійно захищає метал від впливу вологи, подряпин і легких ударів. Надійна стійка конструкція, легка збірка на мініфіксах і болтах.Особливості: • Стіл можна мити будь-якими миючими засобами. • Стіл Комп'ютерний стіл Ferrum-decor Ханна 76x100x70 чорний ДСП Дуб і якісною фурнітурою. Відмінно виглядає як в офісі, так і вдома. Матеріал: ЛДСП 32мм. Металева основа. Кромка: ПВХ, 2 мм. Розміри: висота – 76 см, довжина – 100 см, ширина – 70см. Товщина стільниці – 32мм. Колір металу – чорний. Колір ДСП Дуб санома. Потрібно збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum-decor |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Колір | Дуб сонома |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KIER037 |
| Вага виробу | 17.0 |
| Тип виробу | Комп'ютерні столи |
| Висота виробу | 760.0 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина виробу | 700.0 |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Додаткові характеристики | меблеві ніжки регульовані |
| Доставка/Оплата | Без передоплатів. Доставка впродовж 3 днів |
| Матеріал | ДСП |
| Матеріал вироби | Метал + ДСП |
| Розмір столу | 100см*70см |
| Розмір паковання | 160см*70см*15см |
| Ролики | Немає |
| Стільниця | окиснена ПВХ кромкою 2 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Товщина ДСП | Стільниця 32 мм |
| Колір ДСП | Дуб сонома |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Ширина вироби | 1000.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 191 ₴


