
Тумба Ferrum-decor Вів'єн 2/2 50x41x40 см Чорний з білим (XK00109)
2 746 ₴
- В наявності
- Код: XK00109
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: висота – 50 см, довжина – 41 см, ширина – 40 см. Товщина стільниці – 16мм. Колір металу – чорний. Колір ДСП Біле.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum-decor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XK00109 |
| Висота | 50 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Без передоплатів. Доставка впродовж 4 днів |
| Кількість відкритих полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Конструкція | Прямі |
| Матеріал корпусу | Метал + ЛДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Офісні |
| Поверхня | Матові |
| Стиль | Лофт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Тумба |
| Встановлення | Підлогові |
| Колір | Чорний із білим |
| Ширина | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 746 ₴


