
Ліжко Еверест Соната 90х200 см Венге з білим (psg_UK-6415014)
4 117,05 ₴
- В наявності
- Код: hub_a68j78
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_a68j78 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 210 см |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 117,05 ₴



