
Крісло Мурат До SDM м'яке, хромоване на колесах, регульоване по висоті, екокожа Чорний (hub_ySFN25482)
6 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: hub_ySFN25482
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Крісло для бару, будинки з широким сидінням, матеріал екокожу, регулюється по висоті за допомогою газліфта, поворотне, вся хромована фурнітура, на колесах, діаметр 45 см, розмір крісла: ширина сидіння 64 см, внутрішня ширина сидіння 38 см, глибина сидіння 41 см, висота від підлоги до сидіння від 44 см до 60 см, висота спинки 37 см, діаметр млинця 45 см, висота крісла від підлоги до верху спинки від 79 до 95 см. Тон, напівтон у відтінку допускається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SDMO |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 41 см |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_ySFN25482 |
| Тип | Нерозкладні |
| Висота | 77 см |
| Висота крісла | от 790 |
| Висота сидіння | от 440 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Глибина сидіння | 410 |
| Доставка/Оплата | Авансовий платіж |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Екошкіра |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип | Крісла |
| Форма | Круглі |
| Ширина сидіння | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴

