-7%

Стіл дизайнерський обідній SDM Тюльпан дерево 80 см Білий (79895)
4 939 ₴
4 599 ₴
- В наявності
- Код: 79895
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл обідній, дизайнерський, опора з металу, фарбована, товщина стільниці 15 мм, колір білий, стільниця кругла з матеріалу; ламінований МДФ, колір білий, діаметр 80 см, висота столу 73 см. Тон і півтон допускається. >
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SDMO |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Діаметр | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 79895 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 730 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Глибина | 800 мм |
| Доставка/Оплата | Авансовий платіж |
| Матеріал корпусу | МДФ + дерево |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Особливості | Нерозкладний |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Форма | Круглий |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴




