-12%

Стіл обідній круглий SDM Тог скло 10 мм 90 см Хром (74678)
5 249 ₴
4 599 ₴
- В наявності
- Код: 74678
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обідній стіл, круглий, скляний, стільниця із загартованого прозорого скла товщиною 10 мм, ніжки металеві, нержавіюча сталь, діаметр стільниці 90 см, висота столу 77 см. ;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SDMO |
| Колір | Прозорий |
| Габаритні розміри столу | |
| Діаметр | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 74678 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Доставка/Оплата | Авансовий платіж |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Особливості | Нерозкладний |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Форма | Круглий |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴



