Мийка MIXXUS MX6050-200x1.2-HANDMADE (MX0569)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MX0569 |
| У комплекті | Сифон |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | Менш ніж 30 см |
| Глибина чаші (мм) | 200 |
| Довжина (мм) | 600 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Є отвір під змішувач | Да |
| Кількість Чаш | 1 основна |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Наявність Крила | Немає |
| Поверхня | Handmade |
| Призначена під встановлення змішувача | Да |
| Країна бренда | Германия |
| Тип встановлення | Врізна |
| Товщина сталі | 1 - 1.5 мм |
| Товщина сталі (мм) | 1,20 |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 - 69 см |
| Ширина (мм) | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 676 ₴



