
Мийка кухонна HAIBA 78x50 ARMONIA polish (HB0571)
2 622 ₴
- В наявності
- Код: HB0571
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка кухонна HAIBA 78x50 ARMONIA (polish) (HB0571)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HB0571 |
| У комплекті | Сифон |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | Менш ніж 30 см |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 780 |
| Додаткова чаша | Да |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Кількість Чаш | 1 основна + 1 додаткова |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Наявність Крила | Да |
| Поверхня | Полірована |
| Призначена під встановлення змішувача | Да |
| Країна бренда | Китай |
| Тип встановлення | Врізна |
| Товщина сталі | 0.7 - 0.9 мм |
| Товщина сталі (мм) | 0,80 |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 - 69 см |
| Ширина (мм) | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 622 ₴

