
Мийка MIXXUS MX7843-220x1.0-SATIN (MX0564)
4 002 ₴
- В наявності
- Код: MX0564
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка MIXXUS MX7843-220x1.0-SATIN (MX0564)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MX0564 |
| У комплекті | Сифон |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | Менш ніж 30 см |
| Глибина чаші (мм) | 220 |
| Довжина (мм) | 780 |
| Є отвір під змішувач | Да |
| Кількість Чаш | 1 основна + 1 додаткова |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Наявність Крила | Немає |
| Поверхня | Матова |
| Призначена під встановлення змішувача | Да |
| Країна бренда | Германия |
| Тип встановлення | Врізна |
| Товщина сталі | 1 - 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 - 49 см |
| Ширина (мм) | 430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 002 ₴


