
Обідній стіл Діо Tenero Чорний оксамит/дуб феррара 1200х750х750 (1000002179)
7 605 ₴
- В наявності
- Код: 1000002179
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 1200 мм, ширина 750 мм, висота 750мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000002179 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Чорно-коричневий |
| Ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 605 ₴

