Надійне, стильне та сучасне ліжко з високою, м'якою спинкою стане відмінним рішенням для просторої спальні у стилі модерн. Це класика європейського стилю, в якому головне – зручність та практичність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0029 |
| Висота наголов'я | 110 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 208 см |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Материал обивки | Екошкіра |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Ортопедичні ламелі |
| Розмір спального місця | 140 х 200 см |
| Відстань між ламелями | 5 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 148 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 408 ₴


