
Офісне Конференційне Крісло Richman Флоренція Мадрас Dark Brown CF Хром Коричневе
9 907 ₴
- Немає в наявності
- Код: rich_00917
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конференц-крісло Richman - престижні офісні меблі чудової якості, виготовлені в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | rich_00917 |
| Висота підлокітників | 28 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Предоплата 30%. Термін виробництва приблизно 2-3 тижні |
| Комплектація | Крісло Підлокітники Хромовані полози |
| Корпус | метал |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Оббивка | Екошкіра |
| Основа | Полози |
| Розміри спинки | 68 см |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісла для конференцій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 907 ₴



